Niezwyczajne opisy zwyczajnych produktów

Czasami wystarczy jedno zdanie, celna puenta, by tchnąć nieco życia w zwyczajny opis produktu w sklepie internetowym.

Oto dwa przykłady:

Budzik Giorgio – czas na skórzaną elegancję

Składany budzik Giorgio to kwintesencja stonowanej, dyskretnej elegancji. Połączenie naturalnej skóry z detalami wykonanymi z gładkiej, matowej stali dodaje zegarowi niezwykłego prestiżu.

To także dowód na to, jak wielka siła tkwi w projektach minimalistycznych.

Warto zwrócić uwagę na tarczę zegara, a zwłaszcza na nieszablonowy układ cyfr. Świetna zabawa konwencją sprawia, że patrząc na budzik, dostajemy niemalże zawrotu głowy. Czujemy, że coś jest nie tak, zaczyna ogarniać nas senność…

Na szczęście zegar jest już precyzyjnie nastawiony.
Czeka na swój czas.
Możemy spać spokojnie.

budzik

Wazon Cocoon – perfekcyjna gładkość stali

Co wyróżnia wazon Cocoon?
Nazwa tego lśniącego doskonałością wazonu nie jest przypadkowa. Angielski termin cocoon oznacza kokon, czyli swego rodzaju opakowanie, które w swym wnętrzu skrywa tajemnicę.

Podobnie rzecz ma się z wazonami. Ich zadaniem jest z jednej strony ochrona, a z drugiej – podkreślenie tego, co w kwiatach jest najważniejsze.

Wazon Cocoon nie poprzestaje jednak tylko na tym. On sam zwraca naszą uwagę swoim harmonijnym, niemal matematycznie przemyślanym kształtem.

Uwodzi także połyskującą, stalową powierzchnią.

W efekcie, Cocoon wraz ze swoją zawartością tworzą duet idealny: połączenie ulotnego piękna kwiatów i nieśmiertelności stali nierdzewnej.

phil


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *