Opisy damskiej bielizny oraz produktów dla kobiet

 


 

Ciekawostka wygrzebana w archiwum: próbne opisy damskich butów i szlafroka. Teraz, jak na to patrzę, to łapię się za głowę, jak mogłem napisać coś tak słabego 🙂

 


 

Baleriny Soxo

Urocze kapcie damskie dla prawdziwej baleriny

Nawet mistrzyni tańca lubi się czasem zaszyć w domowych pieleszach: chodzić po domu w miękkich kapciach, siadać w wygodnym fotelu i ogrzewać dłonie, trzymając w rękach kubek ulubionej herbaty.

Niektórzy mężczyźni twierdzą, że stopy to najseksowniejsza część kobiecego ciała. I dlatego wymaga ona wyjątkowej oprawy. Właśnie takie są kapcie damskie Soxo. Delikatnie otulają kobiece stopy, nieustannie dbając o ich komfort.

Dlatego wykonane są z miękkiego materiału, przypominającego futerko, a ich podeszwa jest wytrzymała i elastyczna zarazem.

Wszystko po to, by chwile spędzone w domu były jak najbardziej przyjemne. Bo dobry nastrój każdej kobiety tworzą takie właśnie urocze drobiazgi…

Skład: 100% poliester.
Podeszwa: 100% kauczuk termoplastyczny.

Baleriny Soxo. Komfort zaczyna się od stóp.

baleriny

 


 

Szlafrok Dobranocka

Bajkowy szlafrok damski na chłodne wieczory

Czasami nie możemy się doczekać, by wtulić się w naszą ulubioną, miękką pościel. Jeszcze częściej nie chcemy opuszczać tego przytulnego gniazdka.

W takich chwilach z pomocą przychodzi szlafrok SSK. To strój, który będzie towarzyszył Ci w drodze do łóżka oraz w chwilach po wyjściu z niego. Jego puszysta miękkość będzie zapowiedzią tego, co spotka Cię w łóżku, a jego ciepło będzie rozgrzewało Cię jeszcze długo po wyjściu z sypialni.

Zwróć uwagę na uroczego misia, który ukrył się na kapturze szlafroka. Ten nieco bajkowy, dziecięcy klimat od razu wprowadzi Cię w dobry nastrój. Nawet w chłodne wieczory i pochmurne poranki.

Szlafrok jest jak najbardziej klasyczny w formie: jego długość sięga do kolan. Wyposażony jest w dwie, przydatne w wielu okazjach kieszenie. Posiada również praktyczny pasek.

Skład: 100% poliester.

Szlafrok Dobranocka. Otuli Cię przed snem.

szlafrok


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *